Aktuálně


26.květen 2014
Václav Horáček pořádá ve středu, 28. května 2014 od 10.00 hod. v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky seminář na téma „Zruší se pošty v malých městech a na venkově?“. 


více...
24.duben 2014
Jsem zmaten. 

Před několika dny se uskutečnilo na Libereckém kraji setkání poslanců a senátorů s krajskou radou, kde byla přítomna také radní pro školství, paní Alena Losová. Na přímý dotaz poslanců nám všem sdělila, že se již neplánuje optimalizace krajského školství, ale že bude probíhat harmonizace. A že se nechystá žádné rušení, zavírání. více...
11.duben 2014

POSLANEC TOP 09 VÁCLAV HORÁČEK PO JEDNÁNÍCH S VEDENÍM ČESKÉ POŠTY PŘEDSTAVIL NÁVRH, KTERÝ BY MĚL VÉST K ZACHOVÁNÍ DESÍTEK POŠT V MALÝCH OBCÍCH. TY PŘITOM ČESKÁ POŠTA PLÁNOVALA Z EKONOMICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠIT. NÁVRH PŘEDPOKLÁDÁ VZNIK VIRTUÁLNÍCH MIKROREGIONŮ, KTERÉ BY SPOJOVALY NĚKOLIK SOUSEDÍCÍCH OBCÍ A KTERÉ BY SE „DĚLILY O OTVÍRACÍ DOBU POŠT“. 

více...
7.duben 2014
Jak se tak koukám na současnou politickou situaci, tedy na situaci uvnitř vládnoucí koalice, je to takové pěkně živé. Na premiéra praskl jeho vřídek z minulosti (v ceně několika miliard korun za prodej OKD). Tedy nevím, ale v České republice se museli premiéři poroučet i kvůli mnohem menším problémům. Praskl ale jen díky tomu, že mu jeho vicepremiér Babiš maže schody (rozuměj svá média), kudy chodí. Kdo si také myslí, že Miloš Zeman se na Hradě jen usmívá a má pocit satisfakce a všem říká – „já vám to říkal“! 
více...
20.březen 2014

Ministr průmyslu a obchodu, a zdůrazňuji, že sociálně demokratický ministr průmyslu a obchodu, odvolal šéfa státní firmy DIAMO, protože je podle něho už moc starý.

více...
19.březen 2014
Tak se mým dětem zdálo, že náš internet chodí pomalu. Neváhali a kontaktovali známého poskytovatele telefonních služeb, jehož nabídka zněla na mnohem větší rychlost. Bylo mi oznámeno, že přijde pán, „který to zařídí“.
více...
19.únor 2014
Před pár dny jsem v Poslanecké sněmovně přivítal návštěvu z nejvzácnějších. Od nás, z Železného Brodu. Jsem rád, pokud se lidé z regionu zajímají o to, jak to ve Sněmovně funguje.  více...
19.únor 2014
Václav Horáček, který v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky zastupuje Liberecký kraj, nevzdává boj za plnohodnotný krajský soud sídlící v Liberci. V této věci se během čtvrtečních interpelací obrátil na ministryni spravedlnosti Helenu Válkovou. Ta přislíbila nejen zabývat se celou problematikou, ale také se do Liberce osobně vypravit.  více...
22.leden 2014
Tyto dny patří v Parlamentu projednávání zákona o státní službě, kterému se všeobecně přezdívá Lex Babiš, to s odkazem na toho, kvůli kterému se mimořádné jednání k tomuto zákonu děje. více...
20.leden 2014

Osud bývalého sídla pánského spolku Schlaraffia v Jablonci nad Nisou zdá se zpečetěn rozhodnutím Ministerstva kultury, které jej odmítlo zařadit mezi kulturní památky. Nejenže toto rozhodnutí považuji za chybu, ale za absurdní výsměch zdravému rozumu považuji, jak jej ministerstvo zdůvodnilo.

více...

Strana 2 z 16 Stránky: První Předchozí Další Poslední
 

Mgr.  Václav Horáček
e-mail: zc.zenats@kecaroh.valcav
web: www.vaclavhoracek.cz

Adresa kanceláře:
Sněmovní 4, 118 26 Praha 1
(mapa)

Adresa kanceláře v regionu:
Podhorská 377/20,
466 01  Jablonec nad Nisou
(mapa)

Úřední hodiny:
po telefonické či e-mailové domluvě

Asistentka:
Ivana Večeřová
e-mail: zc.manzes@23avorecev.anavi
telefon: 602 292 937

Zasílání novinek na e-mail

Budeme Vám zasílat odkazy na nové články na webu. Neunikne Vám žádná novinka!

Odhlášení lze provést z každého příchozího e-mailu.

Poslední fotografie

Web a IT infrastruktura: www.tfnet.cz
© 2013 Mgr. Václav Horáček - oficiální stránky poslance