TOP 09: Bez velkého rámusu pracujeme pro republiku


8.prosinec 2013

Neděle byla na třetím celostátním TOP 09 ve znamení voleb. Krátce po deváté hodině zvolili delegáti v elektronické volbě předsedu strany. Karel Schwarzenberg potvrdil svou silnou pozici, když získal 92 procent hlasů.

„Cílevědomost, střídmost a ukázněnost. To je cesta pro nás. Budeme-li, tací, jací jsme - strana bez velkých slibů, bez velkého rámusu kolem sebe a strana, která soustavně pracuje na svém úspěchu - jsem přesvědčen, že naši voliči to ocení,“ naznačil Karel Schwarzenberg, jak vidí budoucnost strany.

Jasně byl ve funkci potvrzen také první místopředseda Miroslav Kalousek, pro kterého hlasovalo celkem 91 procent delegátů.

Další místopředsednická místa obsadili: Marek Ženíšek, který získal 79 procent hlasů, Leoš Heger, kterého podpořilo 78 procent delegátů, Pavol Lukša, který získal 51 procent a Helena Langšádlová s podporou 52 procent delegátů ve druhé volbě. Odpoledne delegáti zvolili také další členy předsednictva, kterými se stali František Laudát, Tomáš Tesař, Jiří Oliva, Jaroslav Kacer a Adolf Jílek.

V průběhu dvoudenního jednání delegáti vyslechli také zprávu předsedy strany a odsouhlasili teze programu TOP 09 do voleb do Evropského parlamentu.

Zpět

 

Mgr.  Václav Horáček
e-mail: zc.zenats@kecaroh.valcav
web: www.vaclavhoracek.cz

Adresa kanceláře:
Sněmovní 4, 118 26 Praha 1
(mapa)

Adresa kanceláře v regionu:
Podhorská 377/20,
466 01  Jablonec nad Nisou
(mapa)

Úřední hodiny:
po telefonické či e-mailové domluvě

Asistentka:
Ivana Večeřová
e-mail: zc.manzes@23avorecev.anavi
telefon: 602 292 937

Zasílání novinek na e-mail

Budeme Vám zasílat odkazy na nové články na webu. Neunikne Vám žádná novinka!

Odhlášení lze provést z každého příchozího e-mailu.

Poslední fotografie

Web a IT infrastruktura: www.tfnet.cz
© 2013 Mgr. Václav Horáček - oficiální stránky poslance