Návštěva obce Plavy


20.únor 2013

Dnes jsem navštívil obec Plavy, která leží v údolí řeky Kamenice, kde mne čekalo příjemné setkání s paní starostkou Věrou Mužíčkovou. Nejenom, že se známe mnoho let, ale je to hlavně rázná a upřímná žena, která bez skrupulí umí říci i ty nepříjemné věci.

Mluvili jsme se o RUD (Rozpočtové určení daní) a o tom, že finance do Plavů přicházejí pravidelně a spolehlivě. Paní účetní si posteskla nad vzrůstající administrativou. Osobně jsem byl velmi překvapen jejich povinností, stále se informovat o solventnosti klienta a z toho vyplývající  neustálé dohledání, je-li schopen platit. Paní starostka vyjádřila svou nespokojenost a obavy z ukončení veřejné služby a s některými aspekty sociální reformy, které se dotýkají již tak velkého počtu nezaměstnaných v této oblasti.

Velmi intenzivně se zajímala o vývoj českých pošt, o kterých jsem ji podal podrobné vysvětlení a ubezpečil jsem ji, že Plavy nejsou na seznamu poboček určených ke zrušení. Dále jsem paní Mužíčkové sdělil současný vývoj okolností plánovaného rušení stavebních úřadů a matrik.

Závěrem jsme se společně shodli na nedokonalostech zákona o veřejných zakázkách a nutnosti budoucích úprav, které by dokázali předejít zbytečným potížím.

Zpět

 

Mgr.  Václav Horáček
e-mail: zc.zenats@kecaroh.valcav
web: www.vaclavhoracek.cz

Adresa kanceláře:
Sněmovní 4, 118 26 Praha 1
(mapa)

Adresa kanceláře v regionu:
Podhorská 377/20,
466 01  Jablonec nad Nisou
(mapa)

Úřední hodiny:
po telefonické či e-mailové domluvě

Asistentka:
Ivana Večeřová
e-mail: zc.manzes@23avorecev.anavi
telefon: 602 292 937

Zasílání novinek na e-mail

Budeme Vám zasílat odkazy na nové články na webu. Neunikne Vám žádná novinka!

Odhlášení lze provést z každého příchozího e-mailu.

Poslední fotografie

Web a IT infrastruktura: www.tfnet.cz
© 2013 Mgr. Václav Horáček - oficiální stránky poslance